© Achtergrond
Madelief
Gemaakt door Madelief uit de coolcats
Bekijk de tekening

Team

 

De verdeling van stamgroepleiders over de groepen schooljaar 2016/2017

ONDERBOUW

Kriebelige Katten

Groep 1/2

Juf Diki Elferink
d.elferink@kbsklimboom.nl

Juf Dianne Ilbrink
d.ilbrink@kbsklimboom.nl

Vrolijke Vlinders

Groep 1/2

 

Juf Rosanne Groenewold
r.groenewold@kbsklimboom.nl

Koele Kikkers

Groep 1/2

Meester Peter Voost
p.voost@kbsklimboom.nl

Juf Marjolijn de Boed
m.deboed@kbsklimboom.nl

Woelige welpjes

Groep 1

Juf Maria Schlepers
m.schlepers@kbsklimboom.nl

 

Juf Marjan Waringa
m.waringa@kbsklimboom.nl

 

MIDDENBOUW

Toffe Tijgers

Groep 3

Juf Ilse Klaver
i.klaver@kbsklimboom.nl

Juf Danielle vd Linden

d.vanderlinden@kbsklimboom

Bezige Bijen

Groep 3

Juf Lydia Haan
l.haan@kbsklimboom.nl

Juf Loes Krijger
l.krijger@kbsklimboom.nl

Dolle Dolfijnen

Groep 4/5

Juf Astrid Minnaard
a.minnaard@kbsklimboom.nl

Juf Aleta Schwartz
a.schwartz@kbsklimboom.nl

Pittige Pinguïns

Groep 4/5

 Juf Melissa Muller

m.muller@kbsklimboom.nl

Meester Tijs van Olst
t.vanolst@kbsklimboom.nl

Zotte Zebra’s

Groep 4/5

Juf Eline van Putten
e.vanputten@kbsklimboom.nl

 

BOVENBOUW

Crazy Cows

Groep 6/7/8

Meester Tim Stroomberg
t.stroomberg@kbsklimboom.nl

 

Vrolijke Flierefluiters

Groep 6/7/8

Meester Ernst Meijer
e.meijer@kbsklimboom.nl

 

Cool Cats

Groep 6/7/8

Juf Nicole Buist
n.buist@kbsklimboom.nl

Juf AnkeMulder
a.mulder@kbsklimboom.nl

Directeur

Ludo van Doornik
dir.klimboom@skofv.nl

 

Adjunct directeur

Marloes Kroon
m.kroon@kbsklimboom.nl

 

Intern begeleider
1 t/m 3

Marjolijn de Boed
m.deboed@kbsklimboom.nl
ib@kbsklimboom.nl

 

Intern begeleider
4 t/m 8

Miranda Romijn
m.romijn@kbsklimboom.nl
ib@kbsklimboom.nl

 

 

 

Zwangerschaps-verlof

Juf Linda Schwertmann l.schwertmann@kbsklimboom.nl

 

Ziekte verlof

 

Juf Doreen
d.willemsen@kbsklimboom.nl